KVADRAT arkitekter AS

Statsråd Krohgs veg 15 E, 7021 Trondheim

Telefon: 72 56 60 20

E-post: kvadrat@kvadratarkitekter.no

Facebook: @kvadratarkitekter

Instagram: @kvadratarkitekter

 

Toralf.jpg

Toralf Domaas

Sivilarkitekt

Partner og daglig leder

NTH (1984)

toralf@kvadratarkitekter.no

900 45 852

Morten.jpg

Morten Jakobsen

Sivilarkitekt

Partner og markedsansvarlig

AHO (1983)

morten@kvadratarkitekter.no

909 78 710

Susanne.jpg

Susanne HATLING røros

Kontorleder

 

Høgskolen BI (2000)

susanne@kvadratarkitekter.no

902 19 944

Ingrid.jpg

Ingrid Langsrud

Sivilarkitekt

Partner og styreleder

NTNU (2005)

ingrid@kvadratarkitekter.no

412 55 514

Andreas.jpg

Andreas koppen

Sivilarkitekt

Partner

NTNU (2005)

andreas@kvadratarkitekter.no

952 38 692

Marius.jpg

Marius Gausen

Sivilarkitekt

Partner

NTNU (2005)

marius@kvadratarkitekter.no

951 95 114

Øyvind.jpg

Øyvind Skaar

Master i arkitektur

Partner

NTNU (2007)

oyvind@kvadratarkitekter.no

930 15 699

Lin.jpg

Lin ankiLe susegg

Interiørarkitekt

Partner

Griffith College, Dublin (2007)

lin@kvadratarkitekter.no

919 02 882

Arnhild.jpg

Arnhild BLOKKUM pedersen

Sivilarkitekt

 

NTNU (2008)

arnhild@kvadratarkitekter.no

995 55 066

Marit.jpg

Marit Johansen 

Master i arkitektur

 

NTNU (2010)

marit@kvadratarkitekter.no

467 62 206

Silje.jpg

Silje Sandvin 

Master i arkitektur

 

NTNU (2017)

silje@kvadratarkitekter.no

480 65 767

Ida.jpg

Ida Lise Letnes

Master i arkitektur

 

NTNU (2017)

ida@kvadratarkitekter.no

406 44 572